Malvarossa Apartment Near Beach

  • 70 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати
  • 6 гостей
  • 3 ліжка

Malvarossa Apartment Near Beach Valencia розташовані в районі Daoli і мають швидкий доступ до пляжу Мальваросса, за 6 хвилини пішки. Ці 6-кімнатні апартаменти розташовані на відстані 4.3 км від залізничного вокзалу Північний та за 5 хвилин пішої прогулянки від автовокзалу Doctor Alvaro Lopez - Vicent La Roda.

Апартаменти пропонують гостям балкон і зону відпочинку, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. У помешканні для вашого комфорту передбачені душова кабіна і окремий туалет. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і банні рушники.

Malvarossa Apartment Near Beach пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, включаючи електрочайник, холодильник і духовку.

Естадіо Сьютат де Валенсія на відстані 10 хвилин їзди машиною і Океанографічний парк Валенсії в межах 15 хвилин їзди машиною від апартаментів. Malvarossa Apartment Near Beach розташовані всього за 1.1 км від пляжу. Iglesia Cristiana Evangelica Malvarrosa знаходиться за 5 хвилини пішки, а Terraza L'Umbracle - в межах 20 хвилин їзди машиною від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Malvarossa Apartment Near Beach Валенсія
Marin Beach Apartment Malvarrosa
Ціна лише для моб. пристроїв

Marin Beach Apartment Malvarrosa

111 м від помешкання
USD 260 USD 234
за ніч
Apartamento Malvarrosa
Ціна лише для моб. пристроїв

Apartamento Malvarrosa

167 м від помешкання
Rooms In Spacious Beach Flat In Valencia
Ціна лише для моб. пристроїв

Rooms In Spacious Beach Flat In Valencia

174 м від помешкання
USD 72 USD 65
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Валенсія Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Північний залізничний вокзал
    4.6 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    Відпочинок

    • Вихід на пляж

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 21:30
    Реєстрація виїзду: з 06:00 до 11:00
    • Інформація про додаткові ліжка
    • Додаткові ліжка в номері не надаються.
    Часті питання
    • ❓
      У Malvarossa Apartment Near Beach можна розмістити домашніх тварин?
      У Malvarossa Apartment Near Beach не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі Malvarossa Apartment Near Beach є кухня?
      В квартирі Malvarossa Apartment Near Beach гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з посудомийною машиною, кавоваркою і холодильником.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Північний розташований на відстані 4.3 км від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Валенсія Аеропорт
    17 км

    Залізничні вокзали

    Північний залізничний вокзал
    4.6 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Malvarossa Apartment Near Beach Валенсія

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити